CZYSTE POWIETRZE

Świat bez nas sobie poradzi, my bez niego nie

Jakże oczywiste jest to hasło, a zarazem jak rzadko bierzemy je sobie do serca. Właśnie dlatego, stowarzyszenie Veritas Polska zorganizowało cykl konferencji zatytułowany “Czyste powietrze to dar i wyzwanie”, by zwyczajnie z mieszkańcami działać dla wspólnego dobra, jakim jest środowisko. Tym razem, 7 października prelegenci przyjechali do Mrągowa.

Czyste powietrze to dar i wyzwanie

7 października w Mrągowskim Centrum Kultury odbyła się konferencja “Czyste powietrze to dar i wyzwanie”. Jednym z prelegentów był Przemysław Budzyński – prezes MEC Sp. z o.o. w Mrągowie.

Czyste powietrze to dar i wyzwanie

7 października w Mrągowskim Centrum Kultury odbyła się konferencja “Czyste powietrze to dar i wyzwanie”. Jednym z prelegentów była doktor Anna Krupniewska – bioetyk z fundacji “Zdrowe płuca” w Olsztynie

Czyste powietrze to dar i wyzwanie

7 października w Mrągowskim Centrum Kultury odbyła się konferencja “Czyste powietrze to dar i wyzwanie”. Jednym z prelegentów był Zdzisław Zdanowski – specjalista od Uchwał Antysmogowych.

Czyste powietrze to dar i wyzwanie

7 października w Mrągowskim Centrum Kultury odbyła się konferencja “Czyste powietrze to dar i wyzwanie”. Jednym z prelegentów był Dawid Olbryś – doradca energetyczny w zakresie programu “Czyste powietrze” z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej  w Olsztynie.

Czyste powietrze to dar i wyzwanie

7 października w Mrągowskim Centrum Kultury odbyła się konferencja “Czyste powietrze to dar i wyzwanie”. Jednym z prelegentów był doktor Kazimierz Warmiński z Katedry Chemii Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie

Czyste powietrze to dar i wyzwanie

7 października w Mrągowskim Centrum Kultury odbyła się konferencja “Czyste powietrze to dar i wyzwanie”. Pierwszym z prelegentów była doktor nauk medycznych Magdalena Zakrzewska z Warmińsko – Mazurskiego Centrum Chorób Płuc w Olsztynie.

Czyste powietrze to dar i wyzwanie – konferencja, konsultacje

Szczytno – 1 lipca 2022r.

Czyste powietrze to dar i wyzwanie

To hasło konferencji, która odbyła się w Miejskim Domu Kultury w Szczytnie. Założeniem konferencji yła edukacja ekologiczna odpowiadająca na pytanie, dlaczego tak ważne jest czyste powietrze? Podczas wydarzenia poruszano m.in. konieczność wprowadzenia uchwały antysmogowej w regionie Warmii i Mazur. Jak mówiła Sylwia Jaskulska, członek Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego, by tak się stało potrzebne są rozwiązania systemowe.

“Czyste powietrze to dar i wyzwanie”

 Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Telewizji Lokalnych Veritas Polska zaprasza na konferencje “Czyste powietrze to dar i wyzwanie”. Wydarzenie odbędzie się 1 lipca o godzinie 10 w Miejskim Domu Kultury w Szczytnie

Czyste powietrze to dar i wyzwanie – konferencja, konsultacje

Lidzbark Warmiński – 10 czerwca 2022 r.

Czyste powietrze to dar i wyzwanie

Pod takim właśnie hasłem odbyła się konferencja w Lidzbarku Warmińskim. Podczas wydarzenia prelegenci przedstawili wiedzę m.in. jak zanieczyszczenie powietrza wpływa na organizm człowieka. Rozmawiano również o konieczności wdrożenia uchwały antysmogowej. Zaproszeni mieszkańcy Lidzbarka Warmińskiego mogli zdobyć wiedzę także na temat proponowanych proekologicznych rozwiązań prawnych i możliwości wykorzystania środków finansowych w programie Czyste Powietrze.

Czyste powietrze to dar i wyzwanie Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Telewizji Lokalnych Veritas Polska zaprasza mieszkańców powiatu Lidzbarskiego na konferencje “Czyste powietrze to dar i wyzwanie”. Wydarzenie odbędzie się w piątek 10 czerwca o godzinie 10 w Lidzbarskim Domu Kultury przy ulicy Słowackiego 4.

Czyste powietrze to dar i wyzwanie

Pod takim właśnie hasłem odbyła się konferencja w Kurii Archidiecezji Warmińskiej. Podczas spotkania młodzież mogła wysłuchać prelekcji ekspertów. Jedna z nich dotyczyła realizacji rządowego Programu Priorytetowego “Czyste Powietrze”

Nowa Onkologia w Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie

Nowoczesny, wygodny, komfortowy – taki nareszcie jest Oddział Kliniczny Hematologii i Onkologii Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.

Masz pytania? Inicjatywy?

Napisz do nas!